|  |  |  | 

Dom pielgrzyma Częstochowa Szetlandy Turystyka

Wyjazdy integracyjne – Zawiercie

Wyjazdy integracyjne – Zawiercie
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

wyjazdy integracyjne (5)Wyjazdy integracyjne. Za i przeciw.
Korporacyjne wyjazdy integracyjne owiane są już niemal legendą. Wiele osób jest zdania, że jest to niepotrzebna strata czasu. Inni że niepotrzebny przymus (wyjazdy integracyjne są dobrowolne, ale w niektórych firmach, krzywo się patrzą na tych co nie jeżdżą). Niektórzy znowu mówią, że wyjazdy integracyjne są pozbawione często dobrego smaku, i są tylko okazją do zdrady.

Wszystko zależy tak naprawdę od organizacji wyjazdu integracyjnego oraz nas samych. Generalnie jeśli traktujemy wyjazdy integracyjne jak okazję do darmowego osuszania baru, to wiadomo jak się to skończy. Z drugiej strony aby wyjazd integracyjny nie zamienił się w zwykłą pijacką imprezę, należy zadbać o rozrywki trochę mniej związane z piciem. Ostatecznie na zdrady wpływ mamy my sami. Wiadomo że atmosfera na takim wyjeździe jest luźna, ale to tylko od nas zależy czy ulegniemy pokusie.

Wyjazdy integracyjne mogą być naprawdę fajne, jeśli podejdzie się do nich w odpowiedni sposób. Zarówno od strony organizacyjnej jak i samych uczestników.

wyjazdy-integracyjne-zawiercie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Wyjazdy narciarskie Kraków i Loty Kraków Nowy Jork

    Wyjazdy narciarskie Kraków i Loty Kraków Nowy Jork

    Loty Kraków Nowy Jork i Wyjazdy narciarskie Kraków Loty z Krakowa do Stanów Wyjazdy narciarskie Kraków to bez wątpienia oferty, które znajdą się w kręgu zainteresowań wielu osób. Nawiasem mówiąc, to jak najbardziej uzasadnione stwierdzenie, gdyż już niebawem gros osób ruszy gremialnie na stoki, żeby oddać się białemu szaleństwu. Dla fanów narciarstwa czy zwolenników deski

  • Noclegi hotele w Krakowie

    Noclegi hotele w Krakowie

    Cud natury Przysłowiowe „płuca Polski” – tereny z lasami i jeziorami, szlakami turystycznymi, ciekawą historią. Warto zatrzymać się tu wakacyjną porą. Bazą do wszelkich wędrówek bliższych lub dalszych może być hotel warmia i mazury mimo rozbudowanej sieci obiektów turystycznych wciąż pozostaje najczystszym rejonem w Polsce. Oferuje ciszę, zieleń i spokojne błękitne przestrzenie. To kraina tysiąca