|  | 

Turystyka

Wyjazdy integracyjne – Zawiercie

Wyjazdy integracyjne – Zawiercie
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

wyjazdy integracyjne (5)Wyjazdy integracyjne. Za i przeciw.
Korporacyjne wyjazdy integracyjne owiane są już niemal legendą. Wiele osób jest zdania, że jest to niepotrzebna strata czasu. Inni że niepotrzebny przymus (wyjazdy integracyjne są dobrowolne, ale w niektórych firmach, krzywo się patrzą na tych co nie jeżdżą). Niektórzy znowu mówią, że wyjazdy integracyjne są pozbawione często dobrego smaku, i są tylko okazją do zdrady.

Wszystko zależy tak naprawdę od organizacji wyjazdu integracyjnego oraz nas samych. Generalnie jeśli traktujemy wyjazdy integracyjne jak okazję do darmowego osuszania baru, to wiadomo jak się to skończy. Z drugiej strony aby wyjazd integracyjny nie zamienił się w zwykłą pijacką imprezę, należy zadbać o rozrywki trochę mniej związane z piciem. Ostatecznie na zdrady wpływ mamy my sami. Wiadomo że atmosfera na takim wyjeździe jest luźna, ale to tylko od nas zależy czy ulegniemy pokusie.

Wyjazdy integracyjne mogą być naprawdę fajne, jeśli podejdzie się do nich w odpowiedni sposób. Zarówno od strony organizacyjnej jak i samych uczestników.

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

wyjazdy-integracyjne-zawiercie

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Noclegi hotele w Krakowie

    Noclegi hotele w Krakowie

    Cud natury Przysłowiowe „płuca Polski” – tereny z lasami i jeziorami, szlakami turystycznymi, ciekawą historią. Warto zatrzymać się tu wakacyjną porą. Bazą do wszelkich wędrówek bliższych lub dalszych może być hotel warmia i mazury mimo rozbudowanej sieci obiektów turystycznych wciąż pozostaje najczystszym rejonem w Polsce. Oferuje ciszę, zieleń i spokojne błękitne przestrzenie. To kraina tysiąca

  • Loty Rzeszów Oslo

    Loty Rzeszów Oslo

    Komunikacja lotnicza rozwinęła się już do takiego stopnia, że samolot przestał być luksusowym środkiem transportu. Skorzystać mogą z niego wszyscy i nie jest to stwierdzenie przesadzone. Dlaczego? Otóż, linie lotnicze wychodzą naprzeciw oczekiwaniom swoich pasażerów i co rusz proponują im jakieś nowe udogodnienia. Jednym z nich są z całą pewnością tanie loty. Tak więc, jeśli