|  | 

Hobby

Jak zarabiać na turystach

Jak zarabiać na turystach
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

urlop (3)Nadmorskie kurorty to bardzo specyficzne miejsca. Część rdzennych mieszkańców zajmuje się rybołówstwem, które wciąż jeszcze przynosi im niemałe dochody, jednak tą gałęzią gospodarki, która coraz bardziej zaczyna dominować, jest turystyka. Miejscowi sięgają po najróżniejsze sposoby zarabiania na turystach. Wynajem kwater, budki z hot-dogami, czy sprzedaż pamiątek są czymś oczywistym, jednak na tym bynajmniej kreatywność mieszkańców wybrzeża bynajmniej się nie kończy. Niektórzy na przykład zarabiają na tatuażach z henny, popularnych zwłaszcza wśród dzieci, których w sezonie letnim jest tu mnóstwo. Pewną popularność przez jakiś czas zyskały wypełnione powietrzem kule, do których można było wejść i pobiegać po wodzie (znów atrakcja głównie dla dzieci). Ludzie mający patent żeglarski inwestują też w łodzie motorowe, po czym przewożą spragnionych mocnych wrażeń turystów z prędkością ponad stu kilometrów na godzinę. Jeśli ktoś ma ochotę wydać nad polskim morzem trochę pieniędzy, to na pewno będzie miał na co.

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

jak-zarabiac-na-turystach

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Hotel i restauracja Wałbrzych

    Hotel i restauracja Wałbrzych

    Wałbrzych – tu warto się zatrzymać Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym. Dawniej miasto było bardzo ważnym i potężnym ośrodkiem przemysłowym Dolnego Śląska. Obecnie powoli miasto wykorzystuje swoje atrakcje, aby stać się także ośrodkiem turystycznym. Warto się tu zatrzymać choć na chwilę, aby poznać walory turystyczne togo miejsca, a najlepsze miejsce na bazę wypadową

  • Hotele Kujawsko Pomorskie

    Hotele Kujawsko Pomorskie

    Wynajęcie hotelu na imprezę firmową Wynajęcie hotelu na imprezę firmową może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Takie imprezy powinny być odpowiednio zorganizowane, tak aby uczestnicy mogli skupić się na dobrej zabawie i nawiązywaniu lepszych relacji ze swoimi współpracownikami. Dobrym pomysłem mogą okazać się przede wszystkim hotele Kujawsko Pomorskie, których na terenie tego województwa nie brakuje.