|  |  | 

Pojezierze Gostynińskie Rekreacja

Hotele na konferencje Kraków

Hotele na konferencje Kraków
1 vote, 4.00 avg. rating (79% score)

Kraków miastem rozwoju

Kraków jest obecnie jednym z najprężniej rozwijających się miast w Polsce. Uroki miasta, liczne zabytki na czele z Zamkiem Królewskim na Wawelu, Stare Miasto wraz z Sukiennicami i Kościołem Mariackim, magiczny Kazimierz a także niedaleka odległość od gór powoduje, że do Grodu Kraka podróżuje coraz więcej osób, zarówno w celach turystycznych, jak również biznesowych. W 2016 roku Kraków odwiedziło ponad 12 milionów turystów. Na tak znakomity wynik na pewno duży wpływ miały Światowe Dni Młodzieży, podczas których stolica Małopolski zapracowała na bardzo dobrą opinię.

Rozwój turystyki i wzrost liczby ludzi odwiedzających Gród Kraka wpływa na polepszenie infrastruktury i komunikacji miejskiej, co przekłada się na rozwój miasta w rozmaitych dziedzinach. Wysoka ocena wystawiona podczas ŚDM przekłada się na również wzrost liczby gości biznesowych, którzy mogą skorzystać z nowoczesnych centrów konferencyjnych i bogato wyposażonych sal szkoleniowych. Hotele na konferencje Kraków oferuje najwyższej jakości. Goście mogą wybrać zarówno obiekty z centrum miasta, które są położone blisko historycznego centrum i Starego Miasta, jak również te położone w nieco dalej oddalonych dzielnicach, z dala od miejskiego zgiełku.

Komunikacja w postaci autobusów i tramwajów działa w Krakowie bardzo prężnie i nie ma problemu by w ciągu kilkunastu minut przedostać się z jednego końca miasta na drugi. To dobra opcja by w przerwie pomiędzy spotkaniami biznesowymi odwiedzić zabytki Krakowa. Miasto oferuje też bardzo dobre połączenia komunikacyjne z Wieliczką, Oświęcimiem czy Wadowicami, które również zasługują na odwiedziny.

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

hotele-na-konferencje-krakow

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Kotlina Kłodzka atrakcje i Atrakcje nad morzem

    Kotlina Kłodzka atrakcje i Atrakcje nad morzem

    Atrakcje nad morzem i Kotlina Kłodzka atrakcje Atrakcje nad morzem oraz w Kotlinie Kłodzkiej Chociaż aktualnie przygotowujemy się do nadejścia zimy, wielu z nas już snuje plan na nowy rok. Jednym z nich, chociaż prawdę mówiąc, jeszcze trochę czasu do tego zostało, jest zaplanowanie wypoczynku wakacyjnego, bądź też urlopu podczas nowego roku, który przysługuje nam

  • Hotel z basenem Mazury

    Hotel z basenem Mazury

    Mazury cud natury Mazury zachęcają do ich odwiedzania nie tylko wielością jezior, ale także pięknymi widokami. Turyści na Warmię i Mazury przyjeżdżają i latem i zimą. To właśnie dla zimowych turystów dobrym rozwiązaniem jest hotel z basenem mazury. Z takiej opcji można skorzystać również latem. Wiemy przecież, że od kilku lat pogoda w miesiące wakacyjne