|  | 

Hobby

Birma wycieczki

Birma wycieczki
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

birma-wycieczki-3Jest taki magiczny kraj, jeszcze niedawno niedostępny dla przeciętnego europejskiego turysty, kraj, który nie przypomina żadnego innego. Kraj dziewiczy bo czas się tutaj zatrzymał wiele lat temu. Nie ma tu tłoku na drogach, bo niewiele tutaj i dróg i samochodów. Nie ma też supermarketów, banków na każdym rogu i wszystkiego tego czym już przyjadł się świat zachodu. W dzisiejszych czasach to zalety tego miejsca, bo kraj ten zyskał na autentyczności, zachowując ducha dawnej Azji Południowo-Wschodniej. Mówimy tutaj o Birmie, nazywaną również Mjanmą, a oficjalnie Republiką Związku Mjanmy. Niegdyś przyjeżdżali tu wyłącznie doświadczeni podróżnicy, dziś Birma jest bardziej dostępna, a także przystępna cenowo dla Polaków. Dziś słowa: Birma wycieczki coraz częściej trafiają do wyszukiwarek internetowych i na witryny biur podróży, zapewniam jednak, że nadal jest to miejsce dość egzotyczne, gdzie nie spotkamy tabunów Europejczyków, Amerykanów czy Japończyków. Wyjazd do Birmy może okazać się przygodą życia.

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

birma-wycieczki

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Hotel i restauracja Wałbrzych

    Hotel i restauracja Wałbrzych

    Wałbrzych – tu warto się zatrzymać Wałbrzych jest ośrodkiem przemysłowym, akademickim i naukowym. Dawniej miasto było bardzo ważnym i potężnym ośrodkiem przemysłowym Dolnego Śląska. Obecnie powoli miasto wykorzystuje swoje atrakcje, aby stać się także ośrodkiem turystycznym. Warto się tu zatrzymać choć na chwilę, aby poznać walory turystyczne togo miejsca, a najlepsze miejsce na bazę wypadową

  • Hotele Kujawsko Pomorskie

    Hotele Kujawsko Pomorskie

    Wynajęcie hotelu na imprezę firmową Wynajęcie hotelu na imprezę firmową może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem. Takie imprezy powinny być odpowiednio zorganizowane, tak aby uczestnicy mogli skupić się na dobrej zabawie i nawiązywaniu lepszych relacji ze swoimi współpracownikami. Dobrym pomysłem mogą okazać się przede wszystkim hotele Kujawsko Pomorskie, których na terenie tego województwa nie brakuje.