|  | 

Noclegi

Bilety lotnicze

Bilety lotnicze
1 vote, 5.00 avg. rating (89% score)

Bilety lotnicze (6)W dzisiejszych czasach żadnym problemem jest spędzenie wakacyjnego urlopu w choćby najdalszym zakątku świata. I wcale nie trzeba wydawać na to fortuny. Przecież właściwie każdy dysponuje własnym samochodem. Jeśli jednak obawiamy się, że koszty paliwa opustoszą nasz portfel, bądź stan techniczny auta nie pozwoli na zbyt długie wojaże, z pomocą przychodzą nam linie lotnicze.

Minęły czasy, kiedy bilety lotnicze były towarem luksusowym, na który pozwolić mogli sobie nieliczni. Od niedawna, od momentu kiedy powstały tanie linie lotnicze, już za kilkadziesiąt złotych możemy dostać się bezproblemowo do jednego z większych miast Europy.
Wiadomo, że im dłuższa trasa i im bardziej egzotyczny kierunek, tym bardziej cena biletu lotniczego szybuje w górę, ale wciąż nie są to kwoty zapierające dech w piersiach.
Co z ludźmi, którzy boją się latać? Cóż, im pozostaje albo pokonanie własnych lęków i obaw albo pozostanie na bezpiecznej ziemi i wybór podróży autem. Pamiętajmy jednak, że samoloty są statystycznie najbezpieczniejszym środkiem lokomocji.

Ciekawe wpisy o turystyce i podróżach:

bilety-lotnicze

ABOUT THE AUTHOR

Podobne wpisy:

  • Hotel spa Mazury

    Hotel spa Mazury

    Hotel spa Mazury Właśnie mamy za sobą już połowę wakacji! Warto więc wykorzystać lato do cna i cieszyć się nim, bo za rok nic już nie będzie takie samo. Dlatego proponuję Ci odpocząć trochę od pracy i wyrwać się z domu. Najlepiej będzie jeśli zabierzesz ze sobą rodzinę albo przyjaciół! W końcu najweselej dzielić wspomnienia

  • Luksusowy hotel nad morzem

    Luksusowy hotel nad morzem

    Jak zaplanować wakacje nad morzem? Marzysz o wakacjach nad morzem Bałtyckim? Nic dziwnego, w dzisiejszych czasach coraz więcej turystów decyduje się spędzić tam urlop. Znajdziesz tam całe mnóstwo atrakcji oraz ciekawych miejsc do zwiedzania. Będziesz mógł spróbować kąpieli w morzu, albo spokojnie poleżeć na plaży. Pamiętaj, że wybierając się na takie wczasy powinieneś wcześniej wszystko